دکتر میساء قیم – متخصص بیمارى هاى داخلى

 

 

دکتر میساء قیم هستم، متولد ۱۹ مهر ۱۳۷۰- شهرستان اهواز، پزشک متخصص بیماری های تخصصی داخلی در تهران

در سال ۱۳۸۸ با نمره ممتاز از دبیرستان استعدادهای درخشان (سمپاد) شهر اهواز فارغ التحصیل شدم و با رتبه کشوری ۴۲۰ در همان سال وارد دانشکده سراسری پزشکی شیراز شده و در سال ۱۳۹۵ به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل شدم. طرح دوران پزشکی عمومی خود را در یکی از محروم ترین نقاط استان قزوین، معلم کلایه (الموت شرقی) واقع در شهرستان قزوین گذراندم.

سپس در سال ۱۳۹۶ وارد دوره دستیاری در دانشگاه تهران آزاد ، جهت اخذ مدرک تخصص شدم و در حال حاضر به عنوان پزشک متخصص بیماری های داخلی، مشغول خدمت رسانی و انجام وظیفه به بیماران می باشم.

در مدت این سال ها و به ویژه از اواخر سال ۱۳۹۸ با شروع پاندمی کووید-۱۹ علاوه بر انجام وظیفه در بیمارستان آموزشی و ویزیت حضوری بیماران در کنار اساتید خود در دوران رزیدنتی و یا به صورت مستقل در کشیک ها، سعی کردم پژوهش های خود در زمینه این بیماری را شروع کنم و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام بیماران را آموزش دهم و در صورت لزوم با من مشاوره داشته باشند. و در اواخر سال تحصیلی ۱۴۰۰ فارغ التحصیل از رشته تخصصی بیماری های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران-آزاد شده ام.

 

دکتر میسا قیم

 

آماده پاسخگویی و مشاوره پزشکی به صورت ویزیت آنلاین متنی و صوتی در زمینه های زیر می باشم:

  • بیماری کووید-۱۹ (تشخیص و شروع درمان سرپایی زودرس، پیگیری بیمار و ادامه درمان)
  • بیماری های طب داخلی اعم از دیابت، فشارخون، کم خونی، تیرویید،بیماری های ریوی مثل آسم، برونشیت و … ، بیماری های کلیوی، روماتیسم

 

جهت ارتباط با من صفحه رزرو نوبت مشاوره تلفنی استفاده نمایید.

صفحه اینستاگرام من