پیش از رزرو حتما مطالعه شود:

  ● لطفا به تاریخ و ساعت رزور مشاوره دقت فرمایید، بعد از ثبت رزرو، امکان لغو آن به هیچ عنوان میسر نمی باشد.

  ● بعد از رزرو مشاوره برای شما پیامک و ایمیل تایید (در صورتیکه نوشته باشید) رزرو ارسال می شود. لطفاً ساعت و زمان مشاوره را به خاطر بسپارید.

  مشاوره های تلفنی در زمان مقرر به صورت خودکار از شماره تلفن ثابت با پیش شماره ۰۲۱ و یا خطوط ایرانسل و همراه اول انجام می شود. در صورت تماس پزشک و عدم پاسخگویی شما، مجدداً پنج دقیقه بعد و فقط برای یک بار دیگر به صورت خودکار تماس گرفته شود. ولی در صورت عدم پاسخگویی مجدد، پزشک مسئولیتی در قبال انجام مشاوره در زمان دیگری نخواهد داشت.

  ● مشاوره های آنلاین که به صورت ارسال صوت و چت نوشتاری همزمان است در اپلیکیشن واتسپ،تلگرام یا اسکایپ انجام می شود و در زمان مقرر پزشک به شما پیام می دهد یا با شما تماس می گیرند.

  ● حتماً از در دسترس بودن تلفن ثبت شده اطمینان حاصل فرمایید .

  ●  بعد از رزرو برای شما پیامک تأیید رزرو ارسال می شود و ۱۵ دقیقه قبل از تماس مجدداً پیامک یادآوری ارسال می شود. در صورتیکه ایمیل خود را ثبت کرده باشید، ایمیل تأیید رزرو نیز ارسال میگردد.

  ●  هر مشاوره فقط یک نوبت است و شامل پیگیری های بعدی نمی باشد. ( به جز مشاوره های تمدید و پیگیری)

  ●  مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور از طریق اپلیکیشن واتساپ امکان پذیر است.

  ●  بعد از پایان مشاوره ها، در صورت نیاز توسط پزشک برایتان نسخه در اپلیکیشن واتساپ ارسال می‌شود.

  ●  در صورتیکه در زمان مقرر رزرو شما، تماس گرفته نشد از طریق فرم پشتیبانی سایت اطلاع دهید .

  ●  در مشاوره های تلفنی در صورتیکه نیاز به ارسال مدارک پزشکی وجود دارد، لطفاً به اطلاع پزشک برسانید و بعد از پایان مشاوره آن را از طریق واتساپ برای ایشان ارسال فرمایید.

  تلاش شده است تا در بخش مشاوره های فوری، پزشکانی که امکان پاسخگویی سریعتری دارند در دسترس باشند. شرایط مشاوره فوری به این گونه است که پزشک در ساعت مقرر یا نهایتاً طی دو ساعت آینده با شما در ارتباط خواهد بود. در صورتیکه هرگونه تأخیر در روند انجام مشاوره به وجود آمد، لطفاً از طریق فرم پشتیبانی یا شماره تماس به ما اطلاع دهید.

  چنانچه مشاوره هاى چند روزه شما پایان یافته است، جهت تمدید مشاوره به پشتیبانى اطلاع دهید.(از طریق فرم تماس و پشتیبانى و یا تماس با کارشناسان)

  مشاوره های آنلاین به هیچ عنوان جایگزین ویزیت حضوری علی الخصوص در بیماران بدحال نمی باشند و برای این بیماران توصیه به مراجعه حضوری به مراکز درمانی داریم. مشاوره های آنلاین شامل بیمه نمی باشند.