رزرو مشاوره های تلفنی، متنی و ویدیویی با پزشکان عمومی

  و متخصص و مشاوره با کارشناس ارشد تغذیه

   
   

  جهت رزرو مشاوره های تلفنی و متنی که به صورت خودکار و از طریق سایت انجام می شود، به این لینک مراجعه کنید.

  و یا از طریق فرم زیر در ابتدا نوع پزشک خود را مشخص کنید و سپس مشاوره مورد نظر را انتخاب کنید. 

  در حال بارگذاری ...

   
  توجه: مشاوره های متنی دکتر میساء قیم فقط از طریق هماهنگی با ادمین کانال تلگرام انجام می شود و امکان رزرو خودکار آن از طریق سایت وجود ندارد. این نوع مشاوره به شکل چَت و ارسال پیام صوتی خواهد بود و مناسب افرادی است که از طریق سیستم نوبت دهی تلفنی دکتر قیم  قادر به رزرو نوبت نشده اند. در این صورت ادمین کانال تلگرام می تواند با توجه به وقت های رزروی آن روز و وقت های کنسل شده یا زمان های خالی، زمانی را جهت ارتباط با پزشک در اختیار شما قرار دهد. جهت ارتباط با ادمین کانال تلگرام اینجا کلیک کنید.
  اطلاعات کامل در مورد شرایط مشاوره نوشتاری (کلیک کنید)
   

  مشاوره ویدیویی

  این سرویس در حال حاضر فقط برای دکتر قیم قابل رزرو می باشد. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره ویدیویی هستید می توانید از این نوع مشاوره استفاده کنید. در این سیستم نیز ادمین کانال تلگرام می تواند با توجه به وقت های آزاد پزشک، زمان مناسبی را به شما پیشنهاد نماید. جهت ارتباط با ادمین کانال تلگرام اینجا کلیک کنید.
  اطلاعات کامل در مورد شرایط مشاوره ویدیویی (کلیک کنید)
   
  بسیار مهم: مشاوره های تلفنی و آنلاین برای بیماران اورژانسی و بدحال پیشنهاد نمی‌شنود. در صورتیکه بیمار شما کاهش سطح هوشیاری دارد، اختلال در تنفس یا تنگی نفس دارد و … سریعاً وی را به نزدیکترین مرکز درمانی هدایت فرمایید و تلاش برای رزرو مشاوره های آنلاین نفرمایید، چرا که از دست دادن وقت در چنین شرایطی برای بیمار خطرناک است.
   

  جهت آشنایی با اعضای تیم پزشکی ما و مطالعه سوابق ایشان به این لینک مراجعه فرمایید.