مشاوره پزشکی

خدمات مشاوره تخصصی پزشکی به سه شکل متفاوت ارائه می شوند:

 

مشاوره تلفنی

با استفاده از سیستم نوبت دهی خودکار می توانید وقت مشاوره را رزرو نمایید. جهت ورود به سیستم نوبت دهی و رزرو نوبت اینجا کلیک کنید.

 

مشاوره نوشتاری

این نوع مشاوره به شکل چَت و پیام صوتی خواهد بود و مناسب افرادی است که از طریق سیستم نوبت دهی قادر به رزرو نوبت نشده اند. در این صورت ادمین کانال تلگرام می تواند با توجه به وقت های رزروی آن روز و وقت های کنسل شده یا زمان های خالی، زمانی را جهت ارتباط با پزشک در اختیار شما قرار دهد. جهت ارتباط با ادمین کانال تلگرام اینجا کلیک کنید.

اطلاعات کامل در مورد مشاوره نوشتاری (کلیک کنید)

 

مشاوره ویدیویی

در صورتی که مایل به دریافت مشاوره ویدیویی هستید می توانید از این نوع مشاوره استفاده کنید. در این سیستم نیز ادمین کانال تلگرام می تواند با توجه به وقت های آزاد پزشک، زمان مناسبی را به شما پیشنهاد نماید. جهت ارتباط با ادمین کانال تلگرام اینجا کلیک کنید.

اطلاعات کامل در مورد مشاوره ویدیویی (کلیک کنید)

 

بسیار مهم: مشاوره های تلفنی و آنلاین برای بیماران اورژانسی و بدحال پیشنهاد نمی‌شنود. در صورتیکه بیمار شما کاهش سطح هوشیاری دارد، اختلال در تنفس یا تنگی نفس دارد و … سریعاً وی را به نزدیکترین مرکز درمانی هدایت فرمایید و تلاش برای رزرو مشاوره های آنلاین نفرمایید، چرا که از دست دادن وقت در چنین شرایطی برای بیمار خطرناک است.